Lalka bobas z zabawką Natalia Collection to 33 centymetrowa, urocza i mięciutka pierwsza lalka dla dziecka (sprawdzi się w tej roli idealn...

Lalka Natalia: Bobas z zabawką. Panda!

By | 12:00 Napisz komentarz
Lalka bobas z zabawką Natalia Collection to 33 centymetrowa, urocza i mięciutka pierwsza lalka dla dziecka (sprawdzi się w tej roli idealnie!) 

Bobas z zabawką

Recenzja lalki Natalia bobas z zabawką:


Bobas z zabawką ma miękki tułów. Ubranie które ma na sobie, można mu bez problemu zdjąć (bluzka jest na rzep), opaska połączona jest z bluzeczką dzięki czemu nie zgubi nam się ona. Ale oczywiście jeśli czujecie potrzebę osobnego zakładania jej, to bez problemu można ją odciąć :)


Bobas z zabawką

Bobas z zabawką nie mruga, ale nie wiem jak wam - nam to kompletnie nie przeszkadza. Lalka ma moim zdaniem bardzo fajną cenę jak na ten typ zabawek i tę wielkość. Poza miękkim tułowiem wykonana jest z tworzywa charakterystycznego dla lalek. Jest jak prawdziwy noworodek, nie siedzi samodzielnie, jest elastyczna, miło się do niej przytulić.

Bobas z zabawką

O lalkach Natalia Collection pisałam również w ubiegłych latach. Na blogu i kanale YouTube jest recenzja lalki chodzącej z dzidziusiem w wózku, jest też lalka interaktywna z pieskiem, bobas interaktywny, lalka która puszcza bąki, lalka kucharka, w naszej lalkowej kolekcji znalazł się też raczkujący bobas. Ale na ten świąteczny czas ponad wszystko polecam waszej uwadze lalkę aniołka, który śpiewa kolędy. Jest absolutnie przepiękny!

Bobas z zabawką

---
Wpis w ramach współpracy z Artyk.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: