Kontakt: dzieciakitestuja@gmail.com Na blogu od 2014 roku tworzę recenzje zabawek, książek, gier i dziecięcych akcesoriów. Każda recenzja...

Kontakt: dzieciakitestuja@gmail.com

Na blogu od 2014 roku tworzę recenzje zabawek, książek, gier i dziecięcych akcesoriów. Każda recenzja uzupełniona jest linkiem do videorecenzji z kanału Youtube.

Zapraszam serdecznie do współpracy!
- Przetestujemy zabawki, gry i wszystko inne, co wpasowuje się w tematykę. Nagram recenzję, zrobię zdjęcia, opiszę nasze wrażenia.
- Przeczytamy każdą książkę dla dzieci młodszych i starszych. Nagram recenzję, zrobię zdjęcia i opiszę nasze wrażenia ze wspólnej lektury.
- Obejmiemy patronatem medialnym książki, gry dla dzieci.
- Piszę też artykuły: przeglądy zabawek, pomysły na prezenty, itp. Jeżeli chcesz, aby stworzyć artykuł dla Ciebie z określonym produktem lub na dany temat, zapraszam do kontaktu.

Tworzenie filmów i fotografia to moja pasja. Zapraszam do kontaktu jeżeli potrzebujesz krótki reklamowy film na własny użytek, czy sesję zdjęciową produktu. Chętnie coś wyczaruję w moim prywatnym studio :) Minimalistyczne zdjęcia i filmy to jest to, co lubię najbardziej - ale jeżeli masz inną wizję, napisz.

Zapraszam do kontaktu: dzieciakitestuja@gmail.com 0 komentarze: