Kontakt: dzieciakitestuja@gmail.com Zabawki to dziecięce narzędzia pracy. Gry i książki to inwestycja w przyszłość. Podróże to doświadczani...


Zabawki to dziecięce narzędzia pracy.
Gry i książki to inwestycja w przyszłość.
Podróże to doświadczanie i odkrywanie...

Cześć! Jestem Aga.
Od 2012 tworzę recenzje zabawek, książek, gier i innych dziecięcych rzeczy. Nagrywam również wersje filmowe na kanale Youtube.

Dzięki filmom i zdjęciom osoby szukające opinii o danym produkcie mogą go dokładnie obejrzeć, przeczytać o jego wadach i zaletach. Tworzę szczegółowe recenzje, tak żeby całkowicie wystarczyły do podjęcia decyzji o zakupie. Robię je tak, jakbym sama chciała z nich korzystać.

Zapraszam serdecznie do współpracy!
- Nagrywam filmy, w których dokładnie pokazuję daną rzecz.
- Fotografuję w moim domowym studio, ze studyjnym oświetleniem, przy pomocy aparatu. Dzięki temu zdjęcia są zawsze dobrej jakości.
- Piszę recenzje, artykuły, tworzę zestawienia, przeglądy. Jeżeli potrzebujesz aby ktoś stworzył coś takiego dla Ciebie, niekoniecznie publikowane na blogu, to też dobrze trafiłaś/eś!

Testujemy zabawki, bo bez nich nie da się dorastać. Daję je dzieciom i obserwuję, wyciągam wnioski, konsultuję z nimi i zapisuję.
Opowiadam o książkach dla dzieci w każdym wieku, od niemowlaka do nastolatka, pokazuję ich wnętrza.
Pokazuję gry zachęcając do tego sposobu spędzania czasu z dziećmi.

Zawsze piszę szczerze i mówię co myślę. Ale nie obawiaj się, nie gryzę :) Pisz śmiało. Opowiem o Twoim produkcie światu.


---------
Zapraszam do kontaktu również wtedy, jeżeli chciałbyś/chciałabyś reklamowy filmik na własny użytek, czy też zdjęcia do wykorzystania w internecie, na instagramie, czy gdzie tylko pragniesz. Chętnie coś wyczaruję :)

-> dzieciakitestuja@gmail.com

Pomagam w dopasowywaniu prezentu do dziecka. Jeżeli zastanawiasz się, co podarować dziecku i nie masz pojęcia na co się zdecydować - napisz!0 komentarze: