Wszystko zaczęło się od kanału Youtube, który powstał pod wpływem chwili pewnego majowego dnia roku 2012. Tinka miała wtedy jakieś pół roku...

Wszystko zaczęło się od kanału Youtube, który powstał pod wpływem chwili pewnego majowego dnia roku 2012. Tinka miała wtedy jakieś pół roku i zaczęłyśmy testować chusteczki nawilżane...

Dziś nasza ekipa to my trzy. Ja Agnieszka i moje dziewczyny: Martynka i Oliwa. Zbuntowana ośmiolatka i szalona czterolatka. Siostry, które żyć bez siebie nie mogą. Chyba nic dziwnego, że to do nich należy główna część pracy wykonywanej w ramach tego bloga :) Bawią się dużo, razem albo osobno.  Regularnie dzielimy się na blogu opisami fajnych zabawek, które dziewczyny lubiły i lubią.

Bardzo dużo czytamy. Jestem książkoholiczką i otwarcie się do tego przyznaję, a moją miłością do literatury zarażam dziewczynki. Mamy dodatkowo książkowe konto na instagramie Dzieciaki Czytają, na którym dzielimy się naszymi ulubionymi książkami, seriami wydawniczymi, a także nowościami które do naszej domowej biblioteczki trafiają.

Naszym nałogiem są planszówki. Tak właściwie to gramy we wszystkie gry, nie tylko planszowe - ale lubię nazwę planszówki, dlatego tak zatytułowałam ten nasz dział. Nie ma takiej gry, której nie sprawdzimy! Gry (i książki) mają nawet swój prywatny pokój w naszym domu... :)

----------
Na instagramie funkcjonują nasze hashtagi #książkiTinkiOlinki #gryTinkiOlinki i #zabawkiTinkiOlinki pod którymi znajdują się same cudowności ze wszystkich naszych kont.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniesz z nami na dłużej, zasubskrybujesz nas na youtube, polubisz na facebooku. I oczywiście zapraszamy do czytania i oglądania!


0 komentarze: