Cześć! Jestem Aga i to ja stworzyłam miejsce, na którym właśnie jesteś. Cierpię na książkoholizm i planszówkoholizm i otwarcie się do tego p...

Cześć! Jestem Aga i to ja stworzyłam miejsce, na którym właśnie jesteś. Cierpię na książkoholizm i planszówkoholizm i otwarcie się do tego przyznaję :)
Mam dwie córki - Dużą rocznik 2011 i Młodszą rocznik 2015. W naszym domu gry i książki mają swój tajemny pokój, z którego ciężko się wychodzi. Nie tylko nam, ale każdemu, kto tam zajrzy! Inspirujemy książkami i grami nie tylko blogowo, ale też w realnym życiu.

Lubię robić zdjęcia. To moja ogromna pasja. Mam dwa konta na instagramie, na których mogę dać się ponieść zdjęciowym emocjom, nie zaburzając narzuconej przez siebie spójności i minimalizmu tego bloga (Dzieciaki Czytają i Aga.z.aparatem). Fotografuję codzienność, uwieczniam na zdjęciach piękny świat, zatrzymuję w kadrze dzieciństwo.

Lubię pokazywać moim dzieciom świat, zwiedzać i odwiedzać fajne miejsca, spędzać czas w otoczeniu przyrody.
Zaczęłyśmy przygodę zwaną edukacją domową, co bardzo mnie cieszy. Zawsze o tym marzyłam.

---------
Na instagramie funkcjonują nasze hashtagi obejmujące wszystkie moje konta #książkiTinkiOlinki #gryTinkiOlinki i #zabawkiTinkiOlinki.

---------
Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz z nami na dłużej, zasubskrybujesz na Youtube, polubisz na facebooku. Zapraszam do naszego niezwykłego świata zabawek, książek i gier!


0 komentarze: