Wszystko zaczęło się od kanału Youtube , który powstał pod wpływem chwili pewnego majowego dnia roku 2012. Martynka miała wtedy jakieś pół ...

Wszystko zaczęło się od kanału Youtube, który powstał pod wpływem chwili pewnego majowego dnia roku 2012. Martynka miała wtedy jakieś pół roku a ja wymyśliłam, że będę nagrywać testy chusteczek dla niemowląt... Bardzo szybko jednak zaczęłam tworzyć filmy o zabawkach i książeczkach dla maluszków, w końcu zaprzestając chusteczkowej przygody :) We wrześniu 2012 zaczęłam pisać recenzje na pierwszym blogu, a dwa lata później - w październiku 2014 powstał ten blog.

Dziś nasza ekipa to my trzy. Ja Aga i moje dziewczyny: Martyna i Oliwia. To do nich należy główna część pracy wykonywanej w ramach tego bloga. Ja tu tylko piszę, nagrywam i fotografuję :)
Na blogu znajdziesz recenzje dla dzieci w każdym wieku, bez względu na płeć. Od niemowlaka do nastolatka!

Bardzo dużo czytamy. Nasz dom jest pełen książek (mamy dodatkowo książkowe konto na instagramie Dzieciaki Czytają), a ich recenzje pojawiają się na blogu o godzinie 10 rano.
Cierpimy na planszówkoholizm. Gramy w każdą grę, która wpadnie nam w ręce! Mamy w domu taki tajny pokój, który należy do gier planszowych... I dużo u nas recenzji gier, które mają swój czas o godzinie 19, na zmianę z zabawkami i innymi dzieciowymi akcesoriami wartymi uwagi :)
A poza tym, żyjemy sobie w naszym domku z ogródkiem na przedmieściach dużego miasta, czasami ruszając gdzieś w nieznanym kierunku odkrywać nowe miejsca na świecie. Bawimy się, gramy i czytamy, a także uczymy. A kawałek naszej codzienności możesz podejrzeć na moim prywatnym instagramie Mamowisko.

----------
Na instagramie funkcjonują nasze hashtagi obejmujące wszystkie trzy nasze konta #książkiTinkiOlinki #gryTinkiOlinki i #zabawkiTinkiOlinki, a także #książkiAgi bo nie tylko dziecięce książki czytam! :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniesz z nami na dłużej, zasubskrybujesz nas na Youtube, polubisz na facebooku. Zapraszamy do naszego świata!


0 komentarze: