To jest bez wątpienia gra, jakiej jeszcze nigdy nie było. Ona muczy. Na prawdę muuuczy! Mowa o MOW - szalonej grze karcianej pełnej krów.

MOW - Ta gra muczy!

By | 17:30 Napisz komentarz
To jest bez wątpienia gra, jakiej jeszcze nigdy nie było. Ona muczy. Na prawdę muuuczy! Mowa o MOW - szalonej grze karcianej pełnej krów.

MOW

Recenzja gry MOW od Rebel

Celem gry jest zagonienie krów do obory. Robimy to zagrywając karty, ale uwaga! Przy niektórych krowach roi się od much. Unikajmy ich, gdyż gracz który będzie mieć najwięcej much w swej oborze, przegrywa!

TUTAJ sprawdzisz aktualną cenę gry.

MOW

To jedyna gra w naszej kolekcji, do której otwierania jest zawsze las rąk. Każde dziecko chce zamuuuczeć pudełkiem. Nie często się zdarza, by opakowanie gry wydawało dźwięk.

Posłuchaj, jak muczy pudełko:



MOW to gra karciana przeznaczona do grupy wiekowej 7+ a zagrać w nią można w aż dziesięć osób. W opakowaniu są dwie identyczne talie kart - w zależności od ilości graczy korzystamy z jednej, obu, lub też z części kart jeśli gramy w mniej osób. Wśród krów na kartach znajdują się takie bez much, które każdy chciałby zaprosić do swojej obory, ale też totalnie obsadzone muchami jegomoście od których ciężko się opędzić. Są tu też krowy specjalne, a karty rolników pełne są akcji - niekoniecznie przez graczy pożądanych.

MOW

MOW to gra bez dwóch zdań wyjątkowa. Z przepięknymi grafikami na kartach (pokochałam te krowy!), no i fakt że jest aż na dziesięć osób sprawia, że to niepowtarzalna karcianka.

MOW

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: