Elf z choinki to świąteczna opowieść o najprawdziwszej magii, która zdarzyć się może tylko w tym przedświątecznym czasie.

Elf z choinki - czy uratuje Święta?

By | 10:00 Napisz komentarz
Elf z choinki to świąteczna opowieść o najprawdziwszej magii, która zdarzyć się może tylko w tym przedświątecznym czasie.

Elf z choinki

Recenzja książki Elf z choinki

Pewien mały Elf, który jest choinkową ozdobą, po przebudzeniu się ze snu ze zdziwieniem odkrył, że zamiast wisieć na choince, leży na podłodze. Zastanawiał się, co poszło nie tak? Dlaczego drzewko ma tylko kilka ozdób niedbale powieszonych, a reszta pudełek stoi nietknięta? Święta bez choinki to nie święta, a że nie wiadomo co się stało i czy ludzie wrócą do dekorowania zielonej panny, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz z innymi choinkowymi ozdobami, Elf będzie próbował odnaleźć Różową Damę, która wie wszystko o Świętach i na pewno podpowie im, jak mają umieścić wszystkie ozdoby na choince, skoro sami są tylko małymi bombkami.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.

Elf z choinki

Elf znajdzie Różową Damę, święta zostaną uratowane, a chłopiec który dekorował choinkę i nagle źle się poczuł, wróci z rodzicami do domu i odkryje, że zdarzył się niesamowity, świąteczny cud. Oj, chyba odrobinę za dużo zdradziłam.. :)

Elf z choinki

Elf z choinki to urocza opowieść o grudniowej magii. Przez chwilę zastanawiałam się, czy niesie ona ze sobą jakiś przekaz? Na pewno pokazuje nam, by nie tracić nadziei. Wspólnie można rozwiązać wiele problemów.

Elf z choinki

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: