Interaktywna książeczka E-edu to edukacyjna zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3+ która bawi i uczy. W zestawie jest mówiące pióro!

Interaktywna książeczka E-edu od Artyk

By | 16:30 Napisz komentarz
Interaktywna książeczka E-edu to edukacyjna zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3+ która bawi i uczy. W zestawie jest mówiące pióro!

DT

Recenzja Interaktywnej książeczki na YouTube:


Interaktywna książeczka ma zwykłe, miękkie strony - a na każdej z nich zadanie. Dzieci będą wskazywać zwierzątka które znajdują się na ilustracjach, dopasowywać kolory, puzzle, rodzaje owoców czy warzyw, będą liczyć, uczyć się ekologii, poznawać zawody. Koniecznie obejrzyjcie powyższy film, gdyż bardzo dokładnie pokazałam w nim wnętrze książeczki i jak działa pióro.


DT

Pióro, które tutaj mamy, jest przeurocze i świeci - jeśli odpowiedź jest poprawna, jego buzia zmienia kolor na niebieski. W przypadku błędnej odpowiedzi - zaświeci kolorem czerwonym.

DT

Co mi się bardzo spodobało, to matematyczne zadania które też się w książeczce ukryły. Są kształty, są zbiory i dodawanie oraz odejmowanie. To zdecydowanie moja ulubiona część książki - choć moja młodsza córka preferuje zadania ze zwierzątkami :)

DT

Interaktywna książeczka Artyk to bardzo ciekawa zabawka w świetnej cenie. I na koniec jeszcze raz zachęcę do obejrzenia filmu - koniecznie musisz zobaczyć jak działa to pióro!

DT

---
Recenzja w ramach współpracy z Artyk.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: