Dwie nowości z serii Minecraft - zajrzymy do ich wnętrz? :)

Minecraft rocznik 2024 i Minecraft: budowle mistrzów

By | 09:30 Napisz komentarz
Dwie nowości z serii Minecraft - zajrzymy do ich wnętrz? :)

Minecraft Rocznik 2024 to kolejna już z tej serii, którą Harper Kids wydaje od 2020 roku. We wnętrzu książki znajdziemy ciekawostki i informacje dotyczące nowości w grze, sprawdzimy co działo się przez cały rok w świecie Minecrafta, ale też mamy tu sporo wyzwań i kreatywnych zadań.Nowe skórki, nowe moby, to taki chyba coroczny standard :) Poza nimi mamy tu na przykład wyzwanie przetrwania na pustyni (ze wskazówkami by to zadanie było możliwe do zrealizowania), poszukiwanie skarbów, budowanie zamku z piasku. Jest miejsce na zaprojektowanie swoich własnych skórek, a nawet swojego wymiaru. Chcesz wiedzieć, jak narysować minecraftową owcę? Tu znajdziesz instrukcję krok po kroku :) Sprawdzimy też jakie Easter Eggs kryją się w grze, przejdziemy labirynt w pradawnym mieście, sprawdzimy się w quizie o osadnikach, rozwiążemy sudoku i wykreślankę.


Minecraft Budowle Mistrzów to prawie dwieście stron zapierających dech w piersiach genialnych budynków, miast, grodów w świecie Minecraft. Niezwykłe budowle i ich autorzy, którzy w każdym rozdziale zostawili kilka porad dla czytelników. Najważniejszymi z nich jest wytrwałość. Bez niej nikt nie stworzyłby żadnego z tych niesamowitych budowli, które możemy w książce podziwiać.Sanktuarium, świątynia, miasto przyszłości czy przeurocze, genialne kaczuszki. Przygoda w kosmosie, czy pod wodą. A może na górskich szczytach? Ta książka pełna jest budowli każdego gatunku, krótkich historii ich autorów i inspiracji. Tak, inspiracji dla nas czy dla naszych dzieci - bo my też możemy być budowniczymi w świecie Minecraft!

Genialny, przepiękny, niezwykły album Mistrzów Minecrafta. Zapewniam was, że jak zaczniecie oglądać go i czytać, to nie wyjdziecie z podziwu.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: