Zestaw LEGO 75369 Star Wars Mech Boby Fetta to idealny upominek dla małych i tych trochę większych miłośników klocków LEGO i sagi Star Wars...

Zestaw LEGO 75369 Mech Boby Fetta

By | 16:30 Napisz komentarz
Zestaw LEGO 75369 Star Wars Mech Boby Fetta to idealny upominek dla małych i tych trochę większych miłośników klocków LEGO i sagi Star Wars. Wiek na opakowaniu to 6+ co sugeruje, że zestaw ten jest niezbyt duży, dzieci poradzą sobie z nim bez problemu.

LEGO Boba Fett

Obejrzyj też film:Klocki LEGO są wspaniałym prezentem nie tylko świątecznym, ale na każdą okazję (i bez okazji :)) Ogromny ich wybór znajdziecie w internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl.

LEGO Boba Fett

Mech Boby Fetta ma ruchome nogi i ręce. Klapkę na jego klatce piersiowej odsuwamy, gdy chcemy umieścić w środku naszego ludzika, który to dzięki specjalnemu wycięciu w Mechu na nogi, nie wypada z niego. Mech ma broń, którą można na prawdę strzelać! Do zestawu dołączone są malutkie klocki-naboje. Oczywiście jak przy każdym tego typu elemencie, w instrukcji znajdziemy ostrzeżenie dotyczące korzystania z tej opcji zabawki.

LEGO Boba Fett

Boba Fett jest ulubioną postacią z sagi Star Wars, mojej młodszej córki. Oczywiście złożyła go prawie całkiem sama - klocki LEGO tak lekko i doskonale się ze sobą łączą, że nie ma żadnego problemu z budowaniem. Ale pewnie doskonale to wiecie :)

LEGO Boba Fett

Kochamy LEGO. Tak bardzo, że kalendarze adwentowe też tematyczne mamy, a dzięki TaniaKsiazka.pl mogłyśmy zajrzeć do wnętrza m.in kalendarza LEGO CITY - tutaj wpis.

LEGO Boba Fett

---
Recenzja w ramach współpracy z TaniaKsiazka.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: