Niesamowita Betty , książka autorstwa Reese Witherspoon - to pięknie zilustrowana opowieść o tym, że wszystko jest możliwe! :) Wystarczy mie...

Niesamowita Betty

By | 10:00 Napisz komentarz
Niesamowita Betty, książka autorstwa Reese Witherspoon - to pięknie zilustrowana opowieść o tym, że wszystko jest możliwe! :) Wystarczy mieć pomysł, dobry plan i być pracowitym. Tak, jak Betty i Mae.

Niesamowita Betty

Recenzja książki Niesamowita Betty

Betty jest, jak to mówi tata, w gorącej wodzie wykapana - ciągle coś musi robić, nie usiedzi w miejscu ani na chwilę, nawet podczas jedzenia musi mieć zajęcie. Betty nie umie się skupić na jednej rzeczy, zaczyna i nie kończy, bo oto coś innego zajęło jej uwagę. Kiedy oczekiwała na wizytę przyjaciółki Mae, spostrzegła że jej pies potrzebuje kąpieli. Śmierdzi okrutnie! Betty wielokrotnie widziała, jak kąpane są psy u psiego fryzjera, postanowiła więc zrobić to samodzielnie.


Niesamowita Betty

Czy skończyło się katastrofą? Po części tak - Betty nie miała wanny, nie miała też mydła, a bańki mydlane niekoniecznie spełniły swą funkcję. W dodatku Frank wpadł w brokat, a ogród stał się jednym wielkim pobojowiskiem. Zasmucona dziewczynka wyrwana została z zamyślenia przez zachwyconą przyjaciółkę, która uznała że Betty urządziła myjnię dla psów. Dopracowały trochę wspólnie ten pomysł i oto stały się właścicielkami myjni z niemalże prawdziwego zdarzenia! Biznes zaczął się kręcić.

Niesamowita Betty

Niesamowita Betty to opowieść o tym, by nie rezygnować ze swoich planów tylko dlatego, że coś po drodze poszło nie tak. Czasem wystarczy skonsultować ten plan z kimś bliskim, by rzucić na niego nowe światło :)

Niesamowita Betty

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: