KLASK 4 czyli zwariowana bitwa na magnesy to kolejna odsłona tej kultowej gry, w którą dotychczas mogliśmy grać tylko na dwóch graczy ( TU ...

Klask 4 - Epicka bitwa na magnesy!

By | 14:30 Napisz komentarz
KLASK 4 czyli zwariowana bitwa na magnesy to kolejna odsłona tej kultowej gry, w którą dotychczas mogliśmy grać tylko na dwóch graczy (TU pisałam o wersji dwuosobowej).

KLASK 4

Recenzja gry Klask 4 na YouTube:
KLASK 4

KLASK 4 to gra dla czterech osób - spełnienie marzeń dla wszystkich tych, którzy ustawiali się w kolejce by zagrać w dwuosobową wersję. U nas miało to miejsce wielokrotnie! Oczekiwanie na zagranie w grę Klask 2 szczególnie odczuwalne było podczas odwiedzin przyjaciół dziewczyn. Teraz jest pełnia szczęścia, bo mogą grać w czwórkę :)

KLASK 4

Jak grać w KLASK 4?

Nie ma tu wielkiej filozofii jeśli o zasady chodzi - naszym celem jest nie stracić punktów. Bronić swojej bramki i próbować umieścić żółtą kulkę w bramkach przeciwników. Grę wygrywa gracz z największą ilością punktów, a gra kończy się automatycznie gdy ktoś umieści znacznik punktacji w zerze.

Punkty tracimy, gdy przeciwnik umieści kulkę w naszej bramce, gdy wpadniemy młoteczkiem do bramki (co się czasem zdarza w szale gry :)), gdy przyczepią się do nas magnetyczne białe pianki pełniące funkcję przeszkód, lub też gdy rozczepimy nasz magnetyczny młoteczek (co też się nieraz zdarza w szale gry ;))

KLASK 4 dostarcza mnóstwo emocji! To genialna, wyjątkowa gra. Jest porządnie wykonana, z drewna czy sklejki (wybaczcie ale na tym to się nie znam), stół jest bardzo stabilny, a rozmontowanie nóg i schowanie wszystkiego do opakowania nie przysparza żadnych trudności. Jeśli nigdy w życiu nie graliście w KLASK, bardzo polecam spróbować - ubawicie się niesamowicie!

KLASK 4

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: