Ależ to jest gra! Ile emocji dostarcza, ile doskonałej zabawy gwarantuje, jak fantastycznie jest wykonana! Klask to dwuosobowa gra zręcznoś...

Klask - Szałowa bitwa na magnesy!

By | 16:00 Napisz komentarz
Ależ to jest gra! Ile emocji dostarcza, ile doskonałej zabawy gwarantuje, jak fantastycznie jest wykonana! Klask to dwuosobowa gra zręcznościowa dla grupy wiekowej 8+ od której nie oderwiecie się ani na moment!

Recenzja gry:
Klask to drewniany stolik z antypoślizgowymi nóżkami (zobaczcie w filmie jak nie da się go przesunąć!) przy którym zasiądziemy z magnesami i będziemy próbować wbić kulkę do bramki (okręgu) przeciwnika. Sterujemy magnesowymi elementami, które są pod stolikiem - ale uważajcie, gdy za bardzo poniesie was szał zabawy, możecie przez przypadek stracić górną część swojego młoteczka i przeciwnik zgarnie punkt!


Grę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zgromadzi sześć punktów. Punkty dostajemy za trafienie żółtą kulką w dołek-bramkę przeciwnika, za to że nasz przeciwnik stracił kontrolę nad swoim młoteczkiem, a także za to, że dwie małe magnesowe pianki przyczepią się do młoteczka przeciwnika. Jeżeli przeciwnik wpadnie swym młoteczkiem do swojej bramki (i zrobi charakterystyczne "klask"), również jest to na naszą korzyść. Każdą kolejną rundę rozpoczyna osoba, która w poprzedniej nie dostała punktu.


Klask to bardzo emocjonująca, rewelacyjna gra zręcznościowa! Fantastycznie wykonana, gwarantująca długie godziny wspaniałej zabawy. Koniecznie zwróćcie na nią uwagę - zdecydowanie warto!


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: