Ivanhoe i Przygody Tomka Sawyera to kolejne dzieła wydane w formie komiksów w serii Adaptacja literatury - wspaniale zilustrowane i wciąga...

Przygody Tomka Sawyera i Ivanhoe

By | 16:00 Napisz komentarz
Ivanhoe i Przygody Tomka Sawyera to kolejne dzieła wydane w formie komiksów w serii Adaptacja literatury - wspaniale zilustrowane i wciągające!

Recenzja komiksów:>> TU KUPISZ:


Przygody Tomka Sawyera to jedna z najpopularniejszych powieści Marka Twaina - historia chłopca wychowywanego przez ciotkę, który wraz z przyjacielem przeżywał niezliczone perypetie, niekiedy ocierając się nawet o śmierć. Tomek musiał bardzo szybko dorosnąć, szybko zaczął zarobkową pracę, a jego historia to w dużej mierze doświadczenia samego autora.


Ivanhoe to powieść wydana w 1820 roku - akcja dzieje się w czasach panowania Ryszarda Lwie Serce, pojawia się wątek miłosny, turniej rycerski, a wszystko to w bardzo fajnym klimacie. Ta jedna z najpopularniejszych powieści Waltera Scotta w wersji komiksowej jest na prawdę świetna do czytania.


Adaptacja literatury od Egmontu to zupełnie inne spojrzenie na klasykę światową, praktycznie odkrywać możemy te powieści na nowo, bowiem w formie komiksu całkiem inaczej się je czyta. My kochamy komiksy i bardzo wam polecamy ten gatunek!

----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: