Znacie z pewnością serię Akademia Mądrego Dziecka - jednymi z pierwszych książek, jakie się w niej ukazały, są książki z dziurkami. Kto je ...

Mamo, chcę jeść! i książki zapachowe dla dzieci

By | 08:00 Napisz komentarz
Znacie z pewnością serię Akademia Mądrego Dziecka - jednymi z pierwszych książek, jakie się w niej ukazały, są książki z dziurkami. Kto je czytał z dziećmi? :)

Recenzja książek:

O serii tej wielokrotnie pisałam - ona jest wspaniała i zdecydowanie już bestsellerowa jeśli chodzi o kartonowe książeczki dla najmłodszych. TU zobaczysz wszystkie książki Akademii Mądrego Dziecka, jakie recenzowałam.

Mamo, chcę jeść! to książeczka z dziurkami i wierszykami Zbigniewa Dmitrocy, w której to będziemy obserwować głodne zwierzęta, ale nie tylko - bo dziecko też się tu znajdzie :) Książeczkę czyta się z ogromną przyjemnością, jej treść jest idealnie dostosowana do najmłodszych czytelników, a otwory w każdej stronie nie pozwalają oderwać paluszków od książki.


Moja pachnąca książeczka z kolorami to seria przepełniona zapachami - intensywne kolory i intensywne zapachy, to są zdecydowanie charakterystyczne elementy tej serii.


Jakie zapachy się znalazły w tych dwóch książeczkach Na targu i Pierwsze zapachy? Koniecznie obejrzyjcie videorecenzję, tam dokładnie je pokazuję strona po stronie. Czekolada, pieczony kurczak, czosnek, winogrono - to tylko maleńka część tego, co znajduje się w ich wnętrzach. Zgadniecie z zamkniętymi oczami po zapachu, co jest czym? :)
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: