Zima w świecie przyrody to czwarta część serii Młodzi Przyrodnicy o porach roku i tym, co się w ich trakcie dzieje. Książka pełna jest zdję...

Zima w świecie przyrody

By | 09:00 Napisz komentarz
Zima w świecie przyrody to czwarta część serii Młodzi Przyrodnicy o porach roku i tym, co się w ich trakcie dzieje. Książka pełna jest zdjęć i ciekawych informacji ze świata roślin i zwierząt.

Recenzja gry:


>> TU SPRAWDZISZ CENĘ.


Książka pokaże nam, czym się różni lato od zimy w świecie przyrody, jak zimują zwierzęta, które spotkać możemy w naszym otoczeniu bo wybierają na przeczekanie zimy nasze piwnice, strychy, szopy w ogrodzie... Sprawdzimy jak wygląda życie w stawie gdy woda zamarznie, jakie są opady i osady zimowe, a jedna z najważniejszych informacji jest na początku książki - jak przygotować się do obserwacji przyrody zimą, co ze sobą mieć i w co się ubrać.


Piękna, wartościowa lektura dla dzieci, które interesując się przyrodą - ale również dla tych, które nie czytały wcześniej tego typu książek: z pewnością wciągną dzieci w niezwykły świat przyrody i sprawią, że kolejny spacer będzie już wyglądał inaczej :) Będziecie wypatrywać, szukać i rozpoznawać..
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: