Wyścig z Misiem to gra planszowa pełna emocji, w której poruszamy pionkami po planszy - lecz wbrew pozorom nie jest to takie zwykłe przecho...

Wyścig z Misiem - Recenzja gry planszowej

By | 18:00 Napisz komentarz
Wyścig z Misiem to gra planszowa pełna emocji, w której poruszamy pionkami po planszy - lecz wbrew pozorom nie jest to takie zwykłe przechodzenie z pola na pole, a emocjonująca wędrówka jednym z trzech odsłon naszego pionka!

Recenzja gry:


>> TU SPRAWDZISZ CENĘ.


Rozpoczynamy wyścig będąc myszką (obejrzyj koniecznie film, tam dokładnie tłumaczę co i jak z tymi pionkami) - bierzemy kartę ruchu i nie pokazując jej innym graczom decydujemy, czy zostawiamy ją sobie czy przekazujemy komuś innemu. Każdy gracz musi mieć przed sobą jedną kartę, więc ostatnia osoba nie ma wyboru i musi ją dać temu, kto nie ma żadnej - nawet jeśli jest na niej coś super, co chciałby ten gracz dla siebie.


Odkrywamy karty ruchu i wykonujemy czynność, która się na karcie znalazła. Może to być przesunięcie pionka na pole z na przykład jagodą, a może to być kombinacja trzech pól, albo w zależności od tego jakim zwierzątkiem obecnie jesteśmy - do wyboru spośród trzech. Czasem będziemy też kręcić dyskiem, a czasem rzucać kością (to się odbywa zawsze przy zamianie bohatera). Gra w pierwszej chwili wydała nam się lekko skomplikowana, ale po rozegraniu pierwszej partii wszystko się wyjaśniło - dlatego gorąco zachęcam do obejrzenia videorecenzji, bo tam pokazuję bardzo dokładnie jak grać w grę Wyścig z misiem.


Jest to gra planszowa dostarczająca dużo emocji! Nieprzewidywalna, z wyjątkowymi pionkami które w trakcie gry zmieniają się w inne zwierzę. Z jednej strony to gra losowa, bo nie mamy wpływu na wyciągniętą kartę ruchu - ale z drugiej strony, możemy wybrać czy zatrzymujemy ją dla siebie czy dajemy innemu graczowi. Fantastycznie nam się gra w Wyścig z misiem i gorąco wam polecamy!

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: