Minecraft. Niesamowite projekty oraz Podręcznik czerwonego kamienia to dwie inspirujące nowości z uniwersum Minecraft, które poszerzą nasz...

Minecraft: Niesamowite projekty i Podręcznik czerwonego kamienia

By | 08:00 Napisz komentarz
Minecraft. Niesamowite projekty oraz Podręcznik czerwonego kamienia to dwie inspirujące nowości z uniwersum Minecraft, które poszerzą naszą wiedzę na temat gry, a także wniosą do niej zupełnie nowe obiekty do zbudowania.

Recenzja książek:>> TU KUPISZ:


Minecraft: Niesamowite projekty to dużego formatu przepiękna księga pełna inspiracji. Książka pełna jest projektów Dwunastki - członków gildii, którzy zaprezentowali swe niezwykłe dzieła. Nie znajdziemy tu instrukcji krok po kroku, ale bez dwóch zdań znajdziemy całą masę inspiracji, które wykonać możemy w naszym świecie gry Minecraft.


Książka jest wspaniale wydana i może być przepięknym prezentem dla każdego miłośnika gry Minecraft.Minecraft: Podręcznik czerwonego kamienia to kolejna już książka z tej serii, pozwalająca nam krok po kroku odkryć w tym wypadku czerwony kamień. Przeczytamy o tym, jak go wydobywać, co z niego robić, do czego go wykorzystywać, jaką ma moc - a także znajdziemy inspiracje na budowle, które możemy wykonać w naszej grze.


Obie książki są wyjątkowe, pięknie wydane, idealne dla dzieci które lubią grać w Minecrafta.


----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: