Zimowe opowieści to przepiękna seria książek idealna do czytania w długie, zimowe grudniowe wieczory. W serii znalazły się propozycje dla m...

Zimowe opowieści. Bing i Tomek i przyjaciele

By | 08:00 Napisz komentarz
Zimowe opowieści to przepiękna seria książek idealna do czytania w długie, zimowe grudniowe wieczory. W serii znalazły się propozycje dla miłośników bajki Bing oraz Tomek i przyjaciele.

Recenzja książek:

Każda książka to trzy opowiadania. W Bingu przeczytamy o pierniczkach, o zabawie na śniegu i otwieraniu prezentów w Święta - a każda historia zawiera morał, jak to bajki o Bingu mają w zwyczaju mieć. Publikacja jest piękna, bajecznie kolorowa i bardzo przyjemnie spędza się na jej lekturze czas.
Tomek i przyjaciele utrzymane są w równie zimowym klimacie - przeczytamy m.in o tym, jak jedna z lokomotyw będzie mieć problem z dotarciem po wagony z prezentami, wszystko pójdzie nie tak, ale ostatecznie prezenty zostaną dostarczone. W ostatnim rozdziale będziemy świadkami jak Tomek ratuje Święta. Na każdej stronie jest masa śniegu, a duża czcionka sprawia, że książka jest doskonała również do samodzielnego czytania przez młodych czytelników.


To zdecydowanie książki, które warto mieć w domowej biblioteczce w ten zimowy, świąteczny czas.


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: