Ubongo to kultowa, znana na całym świecie gra planszowa, w której wykazać się trzeba nie lada wyobraźnią... Ułożenie elementów o różnych ks...

Ubongo - rozszerzenie gry

By | 18:00 Napisz komentarz
Ubongo to kultowa, znana na całym świecie gra planszowa, w której wykazać się trzeba nie lada wyobraźnią... Ułożenie elementów o różnych kształtach na planszy wcale nie jest takie proste!

Recenzja dodatku:


>> TU KUPISZ.


Dziś opowiem wam co nieco o rozszerzeniu do gry Ubongo, które to nie tylko pozwala grać w większą ilość graczy, ale też wnosi do gry coś zupełnie nowego.


W dodatku mamy fioletowe szlachetne kamienie, które układamy na planszy z podstawowej wersji i jako pierwsze zabieramy po ułożeniu kafelków. Są one najwyżej punktowane.


Dwa zestawy kolorowych kształtów to właśnie ten element, który pozwala grać w grę w pięciu i sześciu graczy. Dodatkowo mamy tu całkiem nowe dwustronne plansze, na których będziemy grać. W grze każdy gracz losuje swoją planszę, a rzut kością decyduje który zestaw kształtów będziemy układać - każdy więc będzie miał inne kolory i inny układ na planszy.

Gra Ubongo to bestseller, a rozszerzenie do sześciu graczy sprawia, że przy rozgrywce będzie jeszcze więcej emocji!----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: