Wiecie z pewnością jak gra się w rysowane kalambury - ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest narysować nosem rower? Albo zająca? Z...

Pencil Nose - Recenzja gry

By | 18:00 Napisz komentarz
Wiecie z pewnością jak gra się w rysowane kalambury - ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest narysować nosem rower? Albo zająca? Z grą Pensil Nose będziecie mogli teraz to sprawdzić! :)

Videorecenzja:
Gra przeznaczona jest dla co najmniej trzech osób w wieku od 8 lat. Przed rozpoczęciem dzielimy się na dwie drużyny o mniej więcej podobnej liczbie graczy (w wersji trzyosobowej nie tworzymy drużyn, każdy gra przeciwko sobie), jedna z osób wyciąga z potasowanego stosu kartę, umieszcza ją w specjalnym miejscu w tabliczce tak, by inni nie widzieli co tam jest napisane, zakłada na nos okulary z markerem i zaczyna rysowanie!
Tabliczka ma uchwyty, za które trzymamy ją w trakcie rysowania. Jest to gra na czas, który odmierza klepsydra, a zmazywanie rysunków to strata czasu, więc starajmy się rysować w miarę niewielkie przedmioty by zmazać dopiero po skończonej rundzie.
Grę wygrywa drużyna, która jako pierwsza zbierze dziesięć kart - a kartę zdobywają ci, którzy w danej rundzie odgadli więcej haseł pokazanych przez swojego gracza.


A co, jeśli wypisze się dołączony, pasująco do okularów marker? Możecie bez problemu zamontować inny - jeżeli nie będzie pasować bezpośrednio na okulary, to w zestawie są cztery różne przejściówki, na pewno któraś z nich "chwyci" marker.


Pensil Nose to wcale nie jest taka prosta gra, ale to już musicie przetestować na sobie - włożyć okulary i spróbować rysować nosem :) Doskonała zabawa pełna okrzyków radości gwarantowana!


---
Recenzja w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: