Siostry Niezapominajki: Skarb Lucilli to trzeci tom przygód niezwykłych sióstr, z których każdy opowiada historię innej z nich.

Siostry Niezapominajki: Skarb Lucilli

By | 12:30 Napisz komentarz
Siostry Niezapominajki: Skarb Lucilli to trzeci tom przygód niezwykłych sióstr, z których każdy opowiada historię innej z nich.

Recenzja komiksu:


Przeszłość sióstr skrywa dużo tajemnic. W trzeciej części przygodowej serii najmłodsza z sióstr Lucilla podczas kolonii nad wybrzeżem Atlantyku, odda się zupełnie morskim stworzeniom - godzinami przesiaduje na plaży, a pewnego dnia znajdzie nawet wyrzuconego na brzeg wieloryba...


Jednocześnie dziewczyny będą się starały rozwiązać tajemnicę, na trop której wpadną po rozmowie telefonicznej z babcią - opowie im ona, że w czasach pierwszej wojny w tym właśnie miasteczku gdzie są na koloniach, żyła ich daleka krewna. Siostry dotrą do starego cmentarza i postanowią odszukać jej grób, na którego pomniku znajduje się ciekawa informacja - a kobieta ze zdjęcia jest bardzo podobna do Lucilli...


Komiks wspaniale się czyta, pełen jest tajemnic, wzruszającej treści i siostrzanych perypetii. Klimatyczne ilustracje świetnie dopełniają całości.

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: