Sieciaki. Jest nas więcej to trzeci tom serii wydanej pod skrzydłami Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę , który mierzy się z tematem hejtu w sieci.

Sieciaki: Jest nas więcej. Przeciw hejtowi w sieci

By | 17:00 Napisz komentarz
Sieciaki. Jest nas więcej to trzeci tom serii wydanej pod skrzydłami Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, który mierzy się z tematem hejtu w sieci.

Recenzja książki:


>> SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ <<


Sieciuchy, które poznaliśmy w poprzednich częściach i które bardzo szkodziły w internecie, znalazły swych naśladowców. W grach online niestety hejt jest dość powszechnym zjawiskiem, o czym przeczytamy już na początku tej książki. Sieciaki to drużyna szóstoklasistów, którzy z pomocą sztucznej inteligencji, dbają o porządek w sieci. I tym razem stawią czoła hejtowi właśnie. 


Szkolną stronę internetową również dotknie hejt, a podejrzenia o niego padną na dzieci z szóstej klasy. Akcja książki rozgrywać się będzie także w świecie gry Minecraft, a pomarańczowe sznurówki na które również się tutaj natkniemy - są nawiązaniem do kampanii przeciw hejtowi w sieci.


Koniecznie sięgnijcie po całą serię Sieciaki, bo to książki bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach, z wartościową, wspierającą treścią, które każde dziecko wchodzące w świat internetu czy gier online, powinno przeczytać. Zajrzyjcie też na stronę Sieciaki.pl


----
Recenzja w ramach współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: