Nuna to robot jeż, dzięki któremu poznamy od podstaw jak to jest zbudować robota! Bo zanim sprawdzimy, jak Nuna reaguje na nasze klaskanie,...

Nuna robot jeż

By | 18:30 Napisz komentarz
Nuna to robot jeż, dzięki któremu poznamy od podstaw jak to jest zbudować robota! Bo zanim sprawdzimy, jak Nuna reaguje na nasze klaskanie, musimy ją sobie złożyć...

Recenzja zabawki:


>> TU SPRAWDZISZ CENĘ.


Nuna jest uroczym jeżem, który chodzi, reagując na nasze klaskanie. Może również zwinąć się w kulkę, turlać się na każde klaśnięcie, najeżyć się. A dzięki temu, że Nunę trzeba sobie zbudować - sprawdzimy jak to jest stworzyć sobie robota.


Jeż ma na głowie włącznik, a o tym czy jest włączony - powie nam światełko w jego oczach. Zestaw z Nuną przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia, natomiast zupełnie nie wiem dlaczego jest tu górna granica wieku, bowiem zbudowanie Nuny wcale nie jest takie szybkie i łatwe - moje dziewczyny budowały z dziadkiem i dziadek również miał z tego sporo frajdy :)) Minusem jest brak polskiej instrukcji, która miała być na stronie Piatnik ale niestety gdy my składałyśmy jeża, to jej tam nie było. Na szczęście translator pomógł nam w przetłumaczeniu niemieckich zwrotów :)


A tak wygląda Nuna, gdy wyciągniemy jej z pudełka. Potrzeba sporo czasu i cierpliwości, by zmienić ją w robota, ale jest to satysfakcjonujące bawić się później złożoną przez siebie zabawką.
----
Recenzja w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: