Hela sama dmucha nos to kolejna absolutnie genialna książka z serii. Napisana przez panią psycholog, jest po prostu życiowa. Wspaniale odda...

Hela sama dmucha nos | Oswoić malucha z katarem

By | 12:00 Napisz komentarz
Hela sama dmucha nos to kolejna absolutnie genialna książka z serii. Napisana przez panią psycholog, jest po prostu życiowa. Wspaniale oddaje to, co może czuć dziecko w danej sytuacji i jak sobie z tym wspólnie radzić. Seria zawiera poradniki dla rodziców, ułatwiające wspieranie dziecka w tym, co się właśnie dzieje.

Hela Sama

Recenzja książki Hela sama dmucha nos

Hela zachorowała. Obudziła się z bolącym gardłem i katarem. Ma kiepski humor, ale rodzice postarają się zrobić wszystko, by wkrótce poczuła się lepiej. Hela nie na wszystko chętnie się zgadza, ciężko ją namówić na inhalacje - ale tata wpadnie na genialny pomysł. Dziewczynka doskonale potrafi wydmuchać nos, bo ćwiczy dmuchanie cały rok. Bierze też lekarstwa o bardzo zabawnych nazwach, które często są niesmaczne, ale pomocne w chorobie.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.

Hela Sama

Ależ to jest piękna i wspierająca książka. Pokazuje dzieciom, że jeśli się słucha zaleceń lekarza i mamy, to szybko wraca się do zdrowia. Rodzicom natomiast podpowie co zrobić, by ułatwić dziecku chorowanie. Tu polecam sięgnięcie na koniec do poradnika, bo są tam na prawdę ciekawe sposoby. Nie wpadłam nigdy na to, by nielubianą, głośną inhalację zamienić na wyprawę w kosmos!


Hela Sama

To książka na czasie, sezon chorobowy właśnie się rozkręca. Jeżeli borykacie się z tym, a wasze maluchy niekoniecznie są współpracujące, przeczytajcie wspólnie historię Heli. Jestem pewna, że pomoże ona dzieciom przekonać się do nielubianych czynności, które trzeba w chorobie wykonywać.

Hela Sama

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: