Niewidziątka: Przewodnik po emocjach i nie tylko to książka, która pozwoli zobaczyć nam to, co niewidzialne. Nie tylko emocje i uczucia, al...

Niewidziątka: Przewodnik po emocjach i nie tylko

By | 10:00 Napisz komentarz
Niewidziątka: Przewodnik po emocjach i nie tylko to książka, która pozwoli zobaczyć nam to, co niewidzialne. Nie tylko emocje i uczucia, ale też na przykład smak. Zresztą, zobaczcie sami...

Niewidziątka

Recenzja książki Niewidziątka: Przewodnik po emocjach i nie tylko

Na początku bierzemy specjalne okulary, które pozwolą nam dostrzec niewidzialne. Dowiemy się, że są na tym świecie rzeczy, które widzimy - ale są też takie, których nie da się zobaczyć. Chociażby zmysły, które każdy z nas ma, pozwalają nam słuchać niewidzialnych dźwięków, czy smakować. W naszej wędrówce po świecie niewidziątek spotkamy echo, ciepło i chłód, by następnie przemierzyć krainę emocji. Najróżniejszych emocji.

TUTAJ sprawdzisz cenę książki.

Niewidziątka

Niewidziątka to też nastrój jakiegoś miejsca. To także te wszystkie niezbyt miłe uczucia nam towarzyszące, jak zaniepokojenie czy przytłoczenie. To też strach, który często potrafi paraliżować. Ale wszystkie one są nam w życiu potrzebne. Emo Niewidziątka sprawiają, że żyjemy świadomie, a nasze życie pełne jest wymiarów.

Niewidziątka

To wspaniała, wyjątkowa książka. Dodająca otuchy. Pokazuje, że trzeba nauczyć się dostrzegać to, co niewidoczne dla oczu. W dodatku ma piękne, kolorowe wnętrze. Nic tylko czytać, razem z dziećmi rzecz jasna :)

Niewidziątka

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Babaryba.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: