Rudy wydawnictwa Muduko to gra pamięciowa, w której trzeba wykazać się uważnością i spostrzegawczością. Zasady gry są banalnie proste, ale ...

Rudy, sprytny lis | Recenzja gry

By | 18:30 Napisz komentarz
Rudy wydawnictwa Muduko to gra pamięciowa, w której trzeba wykazać się uważnością i spostrzegawczością. Zasady gry są banalnie proste, ale wykonanie już niekoniecznie :) Czy jesteście w stanie zapamiętać zwierzęta z dwudziestu kart? 

gra Rudy

Recenzja gry Rudy od Muduko:W zestawie mamy suchościeralne tabliczki i pisaki, których używamy do gry. Naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów, a te zdobywamy zapamiętując zwierzęta, które pojawiają się na kartach i wskazując ich odpowiednią ilość. Ale uwaga na rudego lisa! Kiedy go odkryjemy, musimy zanotować wszystkie rodzaje zwierząt, które na poprzednich kartach były. Oczywiście bez sprawdzania tego - to wszystko musi być w naszej pamięci.

TUTAJ sprawdzisz ile gra kosztuje.

gra Rudy

Gra przeznaczona jest według opakowania dla maksymalnie pięciu graczy, ale możecie spokojnie grać w więcej osób - tylko zapewnijcie pozostałym kartki i długopisy. W Rudego gramy równocześnie, odkrywając po kolei karty z zakrytego stosu wszyscy razem zapisujemy liczbę zwierząt. Nie podglądamy oczywiście od siebie.

gra Rudy

Rudy to bez wątpienia wyjątkowa gra, niby prosta, ale w ogóle nie jest łatwa. Ciężko zapamiętać i zliczyć pojawiające się na kartach zwierzęta, gdy wykładamy siódmą czy dwunastą kartę na stos. Świetne w niej jest to, że zagrać w nią można w wiele osób. Ma też tryb jednoosobowy, jeśli preferujecie tę formę rozrywki. Bajecznie kolorowa grafika na kartach pozytywnie wpływa na odbiór gry. Jesteśmy na TAK!

gra Rudy

gra Rudy

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: