Znajdź to! W domu to edukacyjna gra dla dzieci w wieku 4-8 lat (choć starsze oczywiście też mogą grać!), która idealnie się sprawdzi na te ...

Znajdź to: W domu. Kapitan Nauka

By | 16:30 Napisz komentarz
Znajdź to! W domu to edukacyjna gra dla dzieci w wieku 4-8 lat (choć starsze oczywiście też mogą grać!), która idealnie się sprawdzi na te długie, jesienne i zimowe popołudnia, lub też gdy dziecko siedzi chore w domu - jestem przekonana że z tą grą czas upłynie mu bardzo miło.

W domu

Recenzja gry Znajdź to! W domu


Zestaw ten to 120 zabaw, które przeprowadzicie w dosłownie każdych domowych warunkach, zupełnie nic wcześniej nie szykując. Na żółtych (łatwiejszych) i zielonych (trudniejszych) kartach znajdują się zadania - aby odszukać coś na daną literę, coś żółtego czy pomarańczowego, coś do włosów, coś do mierzenia, coś z długą nazwą..
 

W domu

Karty z zadaniami przewiązane są sznurkiem, ale bez problemu możecie go odwiązać i jest to wskazane do zabawy, gdy trzeba wylosować kartę bądź karty. Z grą Znajdź to! W domu mamy wiele możliwości zabawy. Można zlecić dzieciom szukanie jednego przedmiotu - kto pierwszy, ten zdobywa punkt czyli kartę. Można wylosować każdemu dziecku czy drużynie po pięć kart i która pierwsza wszystko odnajdzie, zdobywa punkt. Można ustalić że znalezione rzeczy trzeba przynieść, ale można tylko wskazać gdzie są zapisując to w dołączonym notatniku. W zestawie są też karty tematyczne, na przykład sportowe, artystyczne, które pełne są zadań. W filmie przytaczam kilka z nich, obejrzyj go koniecznie!

W domu

Świetny jest to zestaw. Ubolewam tylko nad tym, że ma tak duże pudełko - dobrze wiecie jak nie lubię przechowywać powietrza w grach planszowych. Ale poza tym, widzę w nim same plusy! Ma fajną cenę, zajmie dzieci w niepogodę czy w trakcie choroby, wciągnął nawet naszą nastolatkę - żebyście widzieli jak ruszyła na poszukiwania :) I tu muszę wspomnieć, że dwa stopnie trudności to jest coś genialnego w takich grach. Mogą bawić się wspólnie młodsi i starsi i szanse są wyrównane.

W domu

W domu

---
Recenzja w ramach współpracy z Kapitan Nauka.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: