Gwiazda miłości to kolejna przepiękna książka duetu Mojo Graffi - Katarzyna Bielińska, która zachwyci was nie tylko świąteczną historią, al...

Gwiazda Miłości

By | 14:00 Napisz komentarz
Gwiazda miłości to kolejna przepiękna książka duetu Mojo Graffi - Katarzyna Bielińska, która zachwyci was nie tylko świąteczną historią, ale też wspaniałymi ilustracjami.

Gwiazda miłości

Recenzja książki Gwiazda miłości

Zbliżają się Święta. Leo spędza je z rodziną i babcią, która zawsze w grudniu do nich przyjeżdża. Pewnego wieczora babcia opowiada chłopcu historię o gwiazdach. Historię tak magiczną, że aż niemożliwą. A może jednak..? Babcia opowiada wnuczkowi o dawnych czasach i pięknych wspomnieniach zapisywanych w gwiazdach. I tej jednej gwieździe, którą babcia wyhodowała, ale nie zdążyła posłać jej w niebo, gwiazda zniknęła. Chłopca bardzo poruszyła ta historia i postanowił odnaleźć gwiazdę babci.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.

Gwiazda miłości

Leo wraz z psem Śmieszkiem każdego poranka udają się na poszukiwania gwiazdy babci. Odwiedzają bibliotekę, kawiarnię, aleję gwiazd do której doprowadza go koleżanka Zojka. Ale nigdzie nie dostrzegł gwiazdy, której szukał. Chłopiec był smutny i zauważyli to nawet rodzice, a zaaferowany poszukiwaniami gwiazdy zgubił psa. Czy ta historia dobrze się skończy..?

Gwiazda miłości

Tak, oczywiście że dobrze się skończy. Ale nie zdradzę jak. To urocza opowieść o tym, co najważniejsze w Świętach i nie tylko. O zbieraniu pięknych wspomnień, doświadczaniu życia.. To poruszająca serduszka książka pełna świątecznej magii.

Gwiazda miłości

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: