Bing: Gramy razem! to książeczka z dźwiękami! A dokładnie zawiera ich pięć ( TUTAJ na moim IG możesz ich posłuchać). Książka skierowana je...

Bing: Gramy razem! Książeczka z dźwiękami

By | 15:00 Napisz komentarz
Bing: Gramy razem! to książeczka z dźwiękami! A dokładnie zawiera ich pięć (TUTAJ na moim IG możesz ich posłuchać). Książka skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i myślę że miłośnikom Binga sprawi dużą frajdę.

Bing gramy razem

Recenzja książki Bing: Gramy razem!

Bing z przyjaciółmi zgromadzili się wokół wielkiego pudła z instrumentami, z którego Amma zaczęła wyciągać po kolei różne rzeczy - najpierw pałeczki, później cymbałki na których zagrał Bing. Sula dostała tamburyn, Pando bębenek. Bing bardzo marzył by zagrać na bębenku, ale musiał cierpliwie czekać na swoją kolej - dzieci po kolei zamieniały się instrumentami. Zniecierpliwiony Bing przez przypadek zrobił w bębenku ogromną dziurę.. Ale Flop wiedział, czym można zastąpić bębenek i na smutnej buzi króliczka wkrótce zagościł uśmiech.


Bing gramy razem

Książki o Bingu to proste historie, które pełne są cudownie kolorowych ilustracji. Tu na dodatek mamy muzykę! Na każdej stronie są obrazki instrumentów - w tych momentach włączamy dźwięki. To wspaniałe połączenie lektury ze słuchaniem dźwięków instrumentów. Książeczka jest urocza!

Bing gramy razem

Bing gramy razem

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: