Niesforne Ziarenko i straszny wieczór to kolejna książka z serii Smaczna Banda i emocje, której akcja rozgrywa się w halloweenowym czasie.....

Niesforne Ziarenko i straszny wieczór

By | 15:40 Napisz komentarz
Niesforne Ziarenko i straszny wieczór to kolejna książka z serii Smaczna Banda i emocje, której akcja rozgrywa się w halloweenowym czasie.. Ale zdecydowanie nie jest to książka, z której czytaniem musicie się ograniczać tylko do wieczoru 31 października - porusza ona bowiem temat, z którym spotkać możemy się o każdej porze roku.

Niesforne Ziarenko

Recenzja książki Niesforne Ziarenko i straszny wieczór

Niesforne Ziarenko ma problem - nie potrafi wymyśleć przebrania na Halloween. Obudziło się w halloweenowy poranek w bardzo złym humorze. I to wcale nie tak, że czekało z przebraniem na ostatnią chwilę, Ziarenko od wielu dni zastanawia się, za co się przebierze. I nic nie przyszło mu do głowy..


Niesforne Ziarenko

Ziarenko wspomina, jak to kiedyś z kumplami zawsze mieli fantastyczne przebrania. Ale nic nie trwa wiecznie, kumple się rozeszli i Ziarenko pozostało samo. Koniecznie jednak chciało wziąć udział w halloweenowej imprezie. Ale przebranie musiało być z efektem WOW! Nie mogło to być nic zwykłego. Co zrobić, gdy czasu tak mało..?

Niesforne Ziarenko postanowiło przełożyć Halloween. Wymyśliło potężny powód i bardzo przestraszyło pozostałych uczestników. I wtedy otrzymał ważną lekcję. Bo nie jest ważne, jak jesteśmy ubrani czy za kogo przebrani - a to, czy dobrze się bawimy. Niesforne Ziarenko już o tym dobrze wie.

Niesforne Ziarenko

Niesforne Ziarenko i straszny wieczór to mądra opowieść o tym, że nie warto przejmować się mało ważnymi rzeczami. To nie jest droga do szczęścia.

Książka ma niestety jeden mały minus - jest innego formatu niż pozostałe książki z serii Smaczna Banda i Emocje..

Niesforne Ziarenko

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: