Mopsik, który chciał zostać czarownicą to kolejny już tom serii o mopsiku Peggy, która została adoptowana przez rodzinę Chloe. Dziesiąty to...

Mopsik, który chciał zostać czarownicą

By | 12:30 Napisz komentarz
Mopsik, który chciał zostać czarownicą to kolejny już tom serii o mopsiku Peggy, która została adoptowana przez rodzinę Chloe. Dziesiąty tom rozpoczyna się od wyprawy do sklepu celem zakupu rzeczy na nowy rok szkolny. Przy okazji Chloe z siostrą zauważyły, że wkrótce będzie mieć premierę kolejna część ich ulubionej książkowej serii Akademia Czarownic.

Mopsik który chciał zostać czarownicą

Recenzja książki Mopsik, który chciał zostać czarownicą


Jednocześnie w domu obok trwa przeprowadzka - sąsiedzi rodziny Chloe sprzedali dom by zamieszkać nad morzem bliżej wnuków. Rodzina ma nadzieję, że kupił go ktoś miły - każdy ma jakieś oczekiwania co do nowych ludzi, które nie do końca się spełnią. Gdy po przeprowadzce idą z ciastem przywitać nowych sąsiadów, Chloe odniesie wrażenie że nowa koleżanka jej nie polubiła. Wyglądała jakby się nie cieszyła z tej przeprowadzki. W dodatku miał miejsce incydent z ich malutkim kotkiem..


Mopsik który chciał zostać czarownicą

Chloe była zrozpaczona tym wszystkim. Czy uda jej się zaprzyjaźnić z sąsiadką? I dlaczego Peggy chce zostać czarownicą? Koniecznie przeczytajcie.

Mopsik który chciał zostać czarownicą

Książki z serii Mopsik, który chciał zostać... charakteryzują się pięknym, rodzinnym klimatem i bardzo życiowymi sytuacjami, które mogłyby przydarzyć się w sumie każdemu. My bardzo lubimy świat Chloe i Peggy i z niecierpliwością wyczekujemy każdej kolejnej części ich przygód.

Mopsik który chciał zostać czarownicą

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: