Bomba i Ptyś oraz nieśmiała zjawa to trzeci tom komiksowej serii o perypetiach niezwykłych przyjaciół zamieszkujących w Fąflopolis. O dwóch...

Bomba i Ptyś oraz nieśmiała zjawa

By | 09:00 Napisz komentarz
Bomba i Ptyś oraz nieśmiała zjawa to trzeci tom komiksowej serii o perypetiach niezwykłych przyjaciół zamieszkujących w Fąflopolis. O dwóch poprzednich pisałam TUTAJ.

Bomba i Ptyś

Recenzja książki Bomba i Ptyś oraz nieśmiała zjawa

Przebojowa, trochę szalona Bomba i rezolutny Ptyś są zdecydowanie swoimi przeciwieństwami. Ale bardzo się wspierają w każdej sytuacji i cokolwiek by się nie działo, stoją za sobą murem. Tak było i tym razem, gdy podczas wyprawy na przedstawienie magika, Bomba zapragnęła również wystąpić na scenie i pokazać swoje magiczne sztuczki - ale Ptyś nie miał na to w ogóle ochoty. Kiedy magik wybrał obu przyjaciół, Ptyś szybko zniknął na zapleczu. Bomba szybko poczarowała robiąc przy tym ogrom zamieszania i pobiegła wspierać przyjaciela. Ptyś jest bardzo nieśmiały i wielu rzeczy się boi..


Bomba i Ptyś

Wracając do domu zatopieni w rozmowie przyjaciele, spostrzegli nagle że miś którego znaleźli w teatrze wyskoczył im z rąk i zaczął unosić się w powietrzu. Pomyśleli, że to Bomby sprawka - zarzekała się ona że posiada umiejętność unoszenia przedmiotów w powietrzu i była przekonana, że to przez nią miś odlatuje. Ale to nie Bomba sprawiła, że miś odleciał - zabrała go zjawa Luna, do której pluszak należy. Okazuje się, że zjawa jest jeszcze bardziej nieśmiała niż Ptyś. Marzy o tym, by wystąpić w konkursie talentów, ale brak jej odwagi. Przyjaciele zapragną pomóc zjawie w spełnieniu marzenia i pokonaniu nieśmiałości.

Bomba i Ptyś

Bomba i Ptyś oraz nieśmiała zjawa to pełna humoru i zabawnych perypetii komiksowa opowieść z bardzo wartościową treścią. Pokazuje nam ona, że przy wsparciu bliskich, możemy pokonać to, czego się boimy. Oczywiście nie odnosi się to do zupełnie każdej życiowej sytuacji - ale wiele z nich może nam się udać zwalczyć, gdy obok mamy kogoś, kto w nas wierzy.

Bomba i Ptyś

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: