Kalendarze adwentowe towarzyszą dzieciom w Adwencie od dziesięcioleci. U nas w domu też są! Poza czekoladkowymi, lubimy też kalendarze z zab...

Otwieramy kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter

By | 10:00 Napisz komentarz
Kalendarze adwentowe towarzyszą dzieciom w Adwencie od dziesięcioleci. U nas w domu też są! Poza czekoladkowymi, lubimy też kalendarze z zabawkami. Ostatnio w nasze łapki trafił kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter i dziś go sobie otworzymy.

LEGO Harry Potter

Zajrzyj ze mną do okienek:



W internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl kupić można wiele różnych zestawów LEGO Harry Potter i nie tylko, w bardzo dobrych cenach!

LEGO Harry Potter

Kalendarz LEGO Harry Potter to oczywiście 24 okienka, które zaskoczyły mnie ilością klocków - spodziewałam się, że będzie ich mniej. Tymczasem dostajemy tu miniaturki charakterystycznych przedmiotów czy obiektów dla świata Harrego Pottera, jak na przykład mini bijącą wierzbę z autem Wesleyów, obręcze do Quidicha, Czarę Ognia która wyrzuciła nazwisko Pottera, czy taki uroczy fotel z głową :)

LEGO Harry Potter

Z figurek znajdziemy w kalendarzu Harrego Pottera, Jęczącą Martę (ależ ja się na jej widok ucieszyłam!), prawdopodobnie Snape, Voldemorta i Nevila z mieczem, którym pokonał Nagini. I bardzo się cieszę, że nie ma Rona czy Hermiony, którzy to występują w praktycznie każdym zestawie LEGO Harry Potter - za to mamy figurki które ciężko spotkać w innych zestawach.

Do Adwentu jeszcze ponad miesiąc, a ja już wymyśliłam, że jeszcze raz będę wam w grudniu pokazywać na Instagramie na stories, która zabawka w jakim dniu pojawia się w kalendarzu. Obserwujcie mnie tam!

LEGO Harry Potter

---
Wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: