Tracks to detektywistyczna gra dźwiękowa skierowana dla graczy w wieku 12+ która wymaga od nas dużo uwagi i skupienia na tym, co słyszymy. ...

Tracks - Detektywistyczna gra dźwiękowa

By | 15:00 Napisz komentarz
Tracks to detektywistyczna gra dźwiękowa skierowana dla graczy w wieku 12+ która wymaga od nas dużo uwagi i skupienia na tym, co słyszymy. Naszym celem jest rozwiązanie spraw z policyjnych akt. Każda inna i żadna nie jest banalnie prosta.

Tracks

Videorecenzja gry Tracks:
Tracks

Recenzja gry Tracks

W zestawie znajdziemy plan miasta, karty monitoringu i folder policyjny z kryminalnymi sprawami. W instrukcji jest kod QR do pobrania wymaganej do gry aplikacji - bez niej nie jesteście w stanie grać w Tracks. Rozgrywka bowiem opiera się o nagrania, które odsłuchujemy. To na ich podstawie będziemy śledzić trasy, szukać punktów w których coś się znajduje czy odbywa.

Tracks

Gra Tracks wymaga od nas dużego skupienia. Zasady ma banalnie łatwe, ale rozgrywka nie jest wcale taka prosta! Trzeba sporo czasu poświęcić na analizowaniu, śledzeniu tras, przeglądaniu miejskiego monitoringu. Na przykład w sprawie numer jeden musimy dotrzeć do kryjówki porywaczy - z ulicy został porwany pewien znany pisarz. który w trakcie rozmowy przez telefon został wciągnięty do samochodu. Nie wyłączył telefonu i nagrała się cała trasa przejazdu - musimy go jak najszybciej odnaleźć. Możemy skorzystać ze wskazówek w aplikacji, odtwarzać nagranie w całości czy fragmentach tyle razy ile potrzebujemy. Współpracujemy ze sobą, by razem dotrzeć do rozwiązania sprawy.

Tracks

Gra Tracks jest zdecydowanie wyjątkowa - przebieg rozgrywki bardzo przypadł mi do gustu. Niestety nie jest za bardzo regrywalna - po rozwiązaniu wszystkich piętnastu spraw ich odpowiedzi na pytania aplikacji się po prostu pamięta. Jedyny sposób na ponowną, ogromną radość ze spędzania czasu z Tracks, to odłożyć grę na półkę i wrócić do niej za kilka miesięcy :)

Tracks

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: