Znacie grę Odjechane Jednorożce ? A w wersji dla dzieciaków?? :)

Odjechane Jednorożce dla dzieciaków. Recenzja gry

By | 09:00 Napisz komentarz
Znacie grę Odjechane Jednorożce? A w wersji dla dzieciaków?? :)

Odjechane Jednorożce

Recenzja gry Odjechane Jednorożce na YouTube:
Odjechane Jednorożce

Odjechane Jednorożce to gra dla dorosłych i nastolatków (14+), a w Odjechane Jednorożce dla dzieciaków zagracie już z sześciolatkami. Celem gry jest posiadanie siedmiu jednorożców w stajni. W swojej turze dobieramy kartę z zakrytego stosu i wykonujemy jedną z trzech akcji: zagranie karty magii, dołożenie jednorożca do stajni lub wzięcie jeszcze jednej karty ze stosu.

Odjechane Jednorożce

Posiadając w stajni jednorożca w kolorze a którym chcemy zagrać kartę magii, nie musimy odrzucać dodatkowej karty (czego wymaga od nas użycie magii). Akcje jakie możemy wykonywać są przeróżne. I tak, na przykład możemy zamieniać się kartami, wymagać od przeciwników żeby oddali po karcie na stos odrzuconych, lub też sprawimy że kolejny gracz pominie swoją turę, albo zabierzemy innym graczom jednorożca ze stajni. Akcji jakie nasze magiczne karty tutaj robią, jest całkiem sporo.

Odjechane Jednorożce

Odjechane Jednorożce dla dzieciaków to genialna gra! Nie sposób się od niej oderwać, wciąga ale tak konkretnie i na poważnie, jak już zaczynamy grać to nie potrafimy skończyć. Nie mam porównania z wersją zwykłą, gdyż moje dzieci nie są jeszcze wiekowo na tym etapie by zagrać, ale sądzę że to po prostu uproszczona wersja - i bardzo fajnie że taka powstała, myślę że to będzie must have dla wszystkich zapalonych graczy wersji dorosłej, kiedy będą mieć dzieci :) A te grafiki na kartach są po prostu przeurocze.

Odjechane Jednorożce

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: