Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne to 35 historii, które dodadzą sił by pokonać przeciwności losu. Książka z pięknym i bardzo war...

Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne

By | 14:00 Napisz komentarz
Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne to 35 historii, które dodadzą sił by pokonać przeciwności losu. Książka z pięknym i bardzo wartościowym wnętrzem.

ToTamto

Recenzja książki Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne

Nie mogę inaczej zacząć tego wpisu, jak zwrócenie uwagi na ilustracje - są zachwycające, subtelne i delikatne, ale też pełne emocji gdy trzeba. Książka skierowana jest do dzieci w wieku 9+ a każdej historii towarzyszy refleksja.


ToTamto

Pierwsza opowieść o jeżach pokaże czytelnikom, że współpraca czasem jest niezbędna jeśli chce się pokonać przeciwności losu. Następnie poznajemy nastoletniego Omara, który pragnie osiągnąć sukces w bieganiu i udaje się po poradę do Mistrza Sukcesu - który jak się okazuje, żyje w ubóstwie. Mimo, że w życiu wiele osiągnął. Dlaczego tak się stało? Przeczytajcie sami.

Jakiś czas temu pisałam o innej książce tego duetu - TU przeczytasz recenzję.

ToTamto

W Opowieściach dla dzieci, które chcą być odważne przeczytamy o dziewczynce z ogromnym talentem malarskim, Jest wrona, której bardzo chciało się pić, lecz nie mogła dosięgnąć wody na dnie dzbanka - czy zrezygnowała z napicia się? Oczywiście, że nie. Wymyśliła, jak się do niej dostać. Poznamy dziewczynkę, której dziadek choruje na alzheimera i nie rozpoznaje nikogo. A to tylko maleńki fragment historii, jakie w książce znajdziemy.

To pięknie wydana i bardzo wartościowa lektura.

ToTamto

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem ToTamto.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: