Opowieści dla dzieci, które chcą być szczęśliwe to jak głosi podtytuł 35 wartościowych historii, które zasieją szczęście. Książka wzmacnia ...

Opowieści dla dzieci, które chcą być szczęśliwe

By | 09:00 Napisz komentarz
Opowieści dla dzieci, które chcą być szczęśliwe to jak głosi podtytuł 35 wartościowych historii, które zasieją szczęście. Książka wzmacnia poczucie własnej wartości. W pięknym, na prawdę pięknym wnętrzu (te ilustracje są magiczne!) kryją się opowiadania dla czytelników niezależnie od wieku, które pomagają rozwijać inteligencję emocjonalną, empatię i akceptację siebie samego.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ


Książka czerpie z ludowych mądrości. I tak, przeczytamy o tym jak przez pochopne osądzanie możemy stracić to, co w życiu najlepsze. O tym, że marzenia nas rozwijają. O nieproszonej pomocy, która potrafi czasem zaszkodzić. O odkrywaniu siebie, naszych wadach które mogą być tak na prawdę zaletami, o tym by być (a nie mieć). Poznamy historię lekarza, który wiele lat temu będąc biednym studentem otrzymał od pewnej kobiety szklankę mleka. Po latach odwdzięczył się za to opłacając w całości rachunek za jej długie i kosztowne leczenie - morał z tej historii jest piękny, choć z pozoru tak zwyczajny.


 Opowieści dla dzieci, które chcą być szczęśliwe to książka nie tylko dla dzieci. Opowiadania są krótkie, a po każdym przeczytamy kilka zdań podsumowania.Warto ją przeczytać rodzinnie, jestem pewna że wiele wartościowych treści z niej wyniesiecie.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem To Tamto.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: