Nieproszeni goście to czwarty tom komiksowej serii O czym szumią wierzby , na podstawie kultowej powieści Kennetha Grahame'a. 

O czym szumią wierzby: Nieproszeni goście. Przepiękna baśń

By | 08:00 Napisz komentarz
Nieproszeni goście to czwarty tom komiksowej serii O czym szumią wierzby, na podstawie kultowej powieści Kennetha Grahame'a. 

TU PORÓWNASZ CENY


Komiks zaczyna się od dziesiątego rozdziału. Jest to bowiem zwięzła kontynuacja i nie można czytać komiksów z tej serii w dowolnej kolejności, koniecznie trzeba po kolei :) Na samym początku mamy co prawda streszczenie, ale jest ono bardzo, oj bardzo króciutkie i niewiele się z niego dowiecie ;) Przeczytamy tutaj między innymi o zmianie Ropucha, który w poprzednich częściach miał dość konkretne przygody. Postanowił skończyć z szaleńczą jazdą, której wcześniej się dopuszczał. Ale nie wszystko pójdzie po jego myśli, bowiem w jego rezydencji pojawili się nieproszeni lokatorzy którzy nie chcą jej opuścić. Ropuch bardzo się zdenerwuje i za wszelką cenę będzie chciał odzyskać dom.


Komiks jest przepiękny graficznie. Jestem ogromną fanką tych ilustracji, są zachwycające! Część czwarta to tak na prawdę dwa rozdziały, które oczywiście będą kontynuowane - my już nie możemy się doczekać.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: