Smerf, który nie był miły to historia o Rzeźbiarzu, który w codziennej gonitwie za weną jest bardzo niemiły dla innych smerfów. Do czego ta...

Smerfy i świat emocji: Smerf, który nie był miły

By | 21:00 Napisz komentarz
Smerf, który nie był miły to historia o Rzeźbiarzu, który w codziennej gonitwie za weną jest bardzo niemiły dla innych smerfów. Do czego ta jego opryskliwość i nie szanowanie uczuć innych doprowadzi..? O tym przeczytacie w komiksie.Rzeźbiarz wykorzystuje dobroć innych smerfów nie dziękując im nawet. Odciągnie Osiłka od obiadu by przeniósł ciężki kamień do jego pracowni i wyrzuci go za drzwi. Wpycha się przed smerfy przy obiedzie, zamiast podać przekazywaną dalej przyprawę - sam jej używa. Jest bardzo niemilym smerfem.


Gdy Rzeźbiarz skończy pracę i zapragnie pokazać smerfom swoje dzieło, nikt nie przyjdzie. Dlaczego? I czy smerf zmieni swoje zachowanie? Przeczytajcie koniecznie komiks, a wszystkiego się dowiecie.

Historia pokazuje, że zwykłe dziękuję, przepraszam, proszę potrafi wiele zmienić. Uprzejmość jest siłą i radością, jak głosi poradnik na końcu komiksu. Dowiemy się tu również co to znaczy być miłym i jak być miłym dla innych. Smerfy i świat emocji to seria, którą zdecydowanie warto znać.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: