Mandragora to gra w bardzo magicznym klimacie, w której będziemy robić zakupy w magicznych sklepikach i rzucać zaklęcia. Każde zaklęcie prz...

Recenzja gry Mandragora

By | 19:00 Napisz komentarz
Mandragora to gra w bardzo magicznym klimacie, w której będziemy robić zakupy w magicznych sklepikach i rzucać zaklęcia. Każde zaklęcie przyniesie nam jakąś korzyść, ale możemy też paść ofiarą zaklęć współgraczy.

Gra Mandragora

Recenzja gry Mandragora na YouTube:Gra Mandragora

Jak grać w grę Mandragora?

Potasowane kafelki sklepików losowo rozkładamy na środku stołu. Przy sklepie początkowym stawiamy asystenta, a wokół pozostałych rozkładamy karty magicznych przedmiotów z potasowanego stosu. Jasne dzienne sklepiki muszą mieć karty odkryte, a nocne sklepy - zakryte. Za pomocą asystenta będziemy zabierać na rękę przedmioty ze sklepików i zbierać odpowiednie ich ilości do zaklęć. Po każdym przejściu asystenta, uzupełniamy mijane przez niego sklepiki o dodatkowe karty. A asystentem możemy poruszyć o jedno, dwa lub trzy pola do przodu.

Gra Mandragora

Tytułowe mandragory to dżokery - mogą zastępować każdy przedmiot lub księgę zaklęć. Możemy więc wykorzystywać je do czarowania :) A magii jest tutaj na prawdę bardzo dużo! Klimat gry Mandragora jest niesamowity.

Gra Mandragora

Gra kończy się, gdy wykorzystamy cały stos magicznych przedmiotów - od tego momentu rozgrywamy jeszcze trzy rundy. Wygrywa osoba, która na koniec będzie mieć najwięcej punktów zwycięstwa. Gracz posiadający żeton przeklętej księgi niestety dostaje w bonusie minusowe punkty, więc warto robić wszystko, by na koniec nie posiadać największej ilości tych kart.
Mandragora to ogrom negatywnej interakcji, utrudnianie przeciwnikom gry za sprawą rzucania zaklęć i masa emocji! W pięknym, magicznym klimacie.

Gra Mandragora

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Foxgames.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: