Róża na tropie: Zagadka ekspresu polarnego to niedługa, ale jakże wciągająca opowieść o małej reporterce imieniem Róża i jej mysim przyjaci...

Róża na tropie: Zagadka ekspresu polarnego. Recenzja

By | 08:00 Napisz komentarz
Róża na tropie: Zagadka ekspresu polarnego to niedługa, ale jakże wciągająca opowieść o małej reporterce imieniem Róża i jej mysim przyjacielu Rupercie. Dziewczynka jedzie w odwiedziny do swojej mamy, badaczki Arktyki. Gdy tylko pociąg rusza, zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy..

Róża na tropie
Róża podróżuje z tatą i mówiącą ludzkim głosem myszką Rupertem i nic nie wskazywało na to, że podróż ta stanie się prawdziwą detektywistyczną przygodą! Ktoś ukradł trofea gimnastyczne. Zniknęły też ciasteczka! Dziewczynka z mysim przyjacielem przeprowadzą niebezpieczne śledztwo. Bardzo dużo tutaj myszkowania :) Nie brakuje oczywiście humoru, bo treść jest wspaniale dostosowana do młodych czytelników.


Róża na tropie

Pierwszy tom serii Róża na tropie czyta się bardzo lekko i przyjemnie, a bardzo przemyślanie skonstruowany tekst wraz z dużą czcionką sprawia, że jest to lektura idealna również do samodzielnego czytania. Oryginalne, zaskakujące momentami ilustracje nadają historii charakteru i umilają młodym czytelnikom lekturę tej niezwykłej, porywającej książki.

Róża na tropie

Róża na tropie

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: