Wyobraź sobie, że taki zawód jak Krawcy Zaklęć istnieje na prawdę. Że ubrania szyte przez nich, pełne magicznych ściegów, mają niezwykłe wł...

Krawcy Zaklęć. Recenzja książki

By | 15:00 Napisz komentarz
Wyobraź sobie, że taki zawód jak Krawcy Zaklęć istnieje na prawdę. Że ubrania szyte przez nich, pełne magicznych ściegów, mają niezwykłe właściwości!

Krawcy Zaklęć
Hen marzy o tym, by jak jego babcia zostać krawcem zaklęć. Zaklęte ściegi nadają ubraniom pewnych niezwykłych właściwości - mogą one na przykład chłodzić w upalne dni, albo chronić. Niestety w mieście pojawia się coraz więcej wielkich fabryk krawieckich i takie małe rodzinne firmy nie mają już racji bytu. W dodatku chłopiec dostaje zakaz wejścia do pracowni gdy wuj odkrywa, że potrafi wszywać ściegi wspomnień. Firma jest narażona na rychłe zamknięcie, co może spowodować katastrofę dla rodziny. Czy uda się jej uniknąć? Czy młodziutki Hen będzie w stanie coś z tym zrobić? I czym są te tajemnicze ściegi wspomnień?


Krawcy Zaklęć

Krawcy Zaklęć to opowieść bardzo wciągająca, przepiękna, poruszająca. Niesie ze sobą tak wiele fantastycznych emocji które przekazuje odbiorcy. Jest jak otulająca, milutka i mięciutka bluza uszyta na miarę czytelnika - ale ja jestem przekonana, że będzie pasować każdemu, bo każdy odnajdzie w niej coś wyjątkowego. Po prostu czytajcie - warto.

Krawcy Zaklęć

Krawcy Zaklęć

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: