Piąty tom serii Magiczna 7 o obdarzonych niezwykłymi mocami dzieciach, które mają pewną ważną misję do wykonania. W części Rozdzielenie pr...

Magiczna 7: Rozdzielenie

By | 11:00 Napisz komentarz
Piąty tom serii Magiczna 7 o obdarzonych niezwykłymi mocami dzieciach, które mają pewną ważną misję do wykonania. W części Rozdzielenie przeczytamy między innymi o rozterkach Leo i tym, co się jego zdaniem wydarzy...Komiks ma bardzo dynamiczne ilustracje, charakterystyczne już dla serii, które bez wątpienia nadają jej klimatu. Perypetie nastolatków są niecodzienne i bardzo niezwykłe. Dużo tu magii i stworzeń, które stoją im na drodze uratowania świata. Leo rozmawia ze zwierzętami. To on jest tak jakby głównym bohaterem tej części. Będzie przekonany o tym, że siódemka obdarzonych mocami nastolatków nie uratuje świata, wręcz przeciwnie - doprowadzi go do zagłady. Wiele się wydarzy nim wybrańcy zrozumieją, co powinni zrobić.


Seria Magiczna 7 skierowana jest do nastoletnich czytelników i myślę, że wielu z nich wciągnie swą treścią i przygodami głównych bohaterów.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: