Willa Złota Jesień to opowieść o grupie przedszkolaków, która wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedza dom spokojnej starości. Dzieci mają ...

Willa Złota Jesień. Recenzja książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Willa Złota Jesień to opowieść o grupie przedszkolaków, która wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedza dom spokojnej starości. Dzieci mają w planie zorganizować tam przedstawienie, ale coś bardzo maluchy niepokoi. Obawiają się, że w domu tym mieszka czarownica.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ


Dzieci lekko przerażone wchodzą do wnętrza Willi i od razu postanawiają dziadka Oliwii, który ma odkręcaną nogę! Dlaczego mieszka w Willi? O to nie omieszkają go zapytać. Wędrując z pokoju do pokoju dzieci będą poszukiwać czarownicy, bo przecież któraś babcia musi nią być. I jak się nie trudno domyśleć, nie znajdą jej. Poznają za to mnóstwo babć i dziadków, a każdy kryje jakąś wyjątkową tajemnicę..


Willa Złota Jesień to pięknie zilustrowana, ciepła i sympatyczna opowieść w której nie brakuje wesołych i zabawnych przygód. Książka idealna dla przedszkolaków! Jestem pewna, że historia urzeknie wielu z nich.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Babaryba.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: