Opowieść z Zielonej Rzeki to książka autorki Holly Webb, którą znamy doskonale z serii Zaopiekuj się mną. Opinie o tamtej serii są różne, j...

Opowieść z Zielonej Rzeki. Recenzja książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Opowieść z Zielonej Rzeki to książka autorki Holly Webb, którą znamy doskonale z serii Zaopiekuj się mną. Opinie o tamtej serii są różne, jednak zupełnie nie sugerujcie się nimi przy tej książce, bowiem jest to zupełnie, ale tak na prawdę zupełnie coś innego!

Opowieść z Zielonej Rzeki
To historia mieszkańców rzeki, przed którymi jawi się widmo katastrofy - poziom wody w rzece podnosi się i wszystko wskazuje na to, że wkrótce wystąpi powódź. Wydra Szuwar bardzo obawia się o zalanie jego domu, chcąc temu zaradzić wyrusza w podróż wzdłuż rzeki. Satynka, która żyje z bobrami po przeciwległej stronie, również postanawia coś zrobić, a nie siedzieć bezczynnie w miejscu. Losy tej dwójki splotą się podczas wędrówki, odkrywając wydarzenia z przeszłości.

Opowieść z Zielonej Rzeki

Opowieść z Zielonej Rzeki to bardzo wciągająca historia z cudownym, choć troszkę mrocznym klimatem. Opowiada o przyjaźni i odwadze, o akceptacji i odnalezieniu swego miejsca w życiu. Pokazuje czytelnikom, że wszystko jest możliwe - mając marzenia których bardzo się pragnie, można je spełnić. Książka ta pełna jest życiowych mądrości, porusza serduszka i zapewnia dużo dobrej zabawy przy lekturze.

Opowieść z Zielonej Rzeki

Opowieść z Zielonej Rzeki

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: