Odkryj fascynujące tajemnice ukryte z pupach zwierząt! - przyznjacie, że pierwsze zdanie opisu tej książki zdecydowanie zachęca do sięgnięci...

Pupy, ogonki i kuperki. Recenzja książki

By | 14:00 Napisz komentarz
Odkryj fascynujące tajemnice ukryte z pupach zwierząt! - przyznjacie, że pierwsze zdanie opisu tej książki zdecydowanie zachęca do sięgnięcia po nią. Pupy, ogonki i kuperki to trzydzieści historii o zwierzęcych zadkach i ogonkach. Chcecie poznać zwierzęta od pupy strony? Bierzcie się więc za lekturę :)

Pupy, ogonki i kuperki
SPRAWDŻ AKTUALNE CENY

Pupy, ogonki i kuperki

Żuk bombardier i jego wybuchowe bąki. Hipopotam z helikopterem w zadku. Śledź i bąbelki z dupki służące do porozumiewania się. Czy wiesz, że pingwin strzela kupą nawet na pół metra? By nie upaprać swojego gniazda i wysiadywanego jajka. Jego kupa lata lepiej niż on! Bo o tym, że psy śmieją się pupami wie chyba każdy z was. A taki pantofelek żyje bez pupy! Natomiast jętka pupą oddycha. Ta książka to prawdziwa skarbnica wiedzy o tyłeczkach :)

Pupy, ogonki i kuperki

Pupy, ogonki i kuperki to lektura idealna nie tylko dla przedszkolaków, które na sto procent zainteresują się zwierzęcymi pupami (kupy i pupy to przecież bardzo ciekawe tematy dla kilkulatków :)), ale to też świetne źródło informacji dla nieco starszych czytelników, w wieku szkolnym. Jestem pewna, że świat pup i kuperków wciągnie dzieci niezależnie od wieku. A przy okazji sporo się tutaj nauczą.

Pupy, ogonki i kuperki

Pupy, ogonki i kuperki

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Babaryba.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: