Cloud Race to gra pamięciowa, którą z pewnością pokochają miłośnicy Memory. Celem gry jest dotarcie po chmurkach do mety, a przesuwać pionk...

Cloud Race. Recenzja gry

By | 09:00 Napisz komentarz
Cloud Race to gra pamięciowa, którą z pewnością pokochają miłośnicy Memory. Celem gry jest dotarcie po chmurkach do mety, a przesuwać pionki będziemy tylko wtedy, gdy znajdziemy parę tych samych obrazków.

Cloud Race

Recenzja Cloud Race na YouTube:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ

Cloud Race

W swojej turze gracz może odkryć dwa kartoniki znajdujące się na planszy. Jeżeli uda mu się znaleźć parę, przesuwa swój pionek i liczbę, która widnieje w narożniku. Następnie gracz bierze szarą chmurkę i kładzie ją na jednym z odkrytych przed chwilą kafelków - dopóki chmurka tam leży, nikt nie może go odkryć. Chmurki są cztery, więc w ramach postępu gry, cztery kafelki będą blokowane. Zapobiegnie to odkrywaniu dwa razy pod rząd tej samej pary, dzięki czemu gra ma sens :) Zupełnie nie byłoby go bowiem gdyby można było odkrywać te same pary obrazków jeden po drugim, szczególnie jeśli miałyby one najwyższą liczbę.

Cloud Race

Gra Cloud Race jest bardzo kolorowa, ma bajkowe grafiki. To gra pamięciowa, ale nie wygrywa tu osoba z największą ilością par, a ta która najszybciej dotrze do mety. Dzięki tej planszówce będziecie ćwiczyć uważność, skupienie oraz oczywiście pamięć - by zapamiętać gdzie znajdują się najwyżej punktowane pary i korzystać z nich przy nadarzającej się okazji.

Cloud Race

Cloud Race

Cloud Race

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi,

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: