Zabawy ruchowe w domu to często wyzwanie. Czasem brakuje przestrzeni, czasem pomysłów na bezpieczną zabawę. A ja mam dziś dla was pomysł, ja...

Mata taneczna E-edu od Artyk

By | 16:30 Napisz komentarz
Zabawy ruchowe w domu to często wyzwanie. Czasem brakuje przestrzeni, czasem pomysłów na bezpieczną zabawę. A ja mam dziś dla was pomysł, jak na niewielkiej powierzchni zorganizować dzieciom studio tańca! Przed państwem Mata Taneczna od Artyk.

Mata taneczna

Recenzja Maty Tanecznej na YouTube:Mata ma całkiem duży rozmiar. Gwarantuje dobrą zabawę zarówno mniejszym, jak i większym użytkownikom (w filmie na moment nawet ja tam wskoczyłam, bo na co dzień bawię się z córkami rzecz jasna i mata daje radę również pod dorosłego ciężarem :))

TUTAJ sprawdzisz gdzie matę kupić i ile aktualnie kosztuje.

Mata taneczna

W żółtym elemencie ukryty jest włącznik. Reszta sterowania odbywa się bezpośrednio z maty - jest tu przełącznik gier, a także regulacja głośności. Cztery tryby zabawy o różnych poziomach trudności są bardzo dobrze dostosowane do młodszych i trochę starszych graczy. Sensory doskonale reagują na nacisk, a urocze zwierzątka widniejące na macie aż się proszą o wspólną zabawę, czyż nie..?

Mata taneczna

Mata ma także funkcję pianinka, co jest idealną opcją dla najmłodszych. Żółty element pokazuje nam, na które pola mamy stanąć. Będziemy wykonywać czasem na prawdę szalone układy :) Noga się powinie nieraz! I tu muszę wspomnieć o drobnym minusie, jakim jest śliskość maty - niestety w szaleńczej zabawie w skarpetkach, nie trudno o przejechanie się po niej jak po lodzie. Ale jak tylko skarpetki zdejmiecie, można szaleć bez końca. I taki też rodzaj zabawy wam polecam - na boso przecież zdrowiej!

Mata taneczna

---
Recenzja w ramach współpracy z Artyk.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: