Interaktywny bobas od Natalia Collection to druga lalka Artyk, która ostatnio trafiła w nasze łapki. Poprzednia, którą wam pokazywałam to b...

Interaktywna lalka - Jak prawdziwe niemowlę!

By | 18:00 Napisz komentarz

Interaktywny bobas od Natalia Collection to druga lalka Artyk, która ostatnio trafiła w nasze łapki. Poprzednia, którą wam pokazywałam to była chodząca dziewczynka z wózkiem, w którym siedział malutki dzidziuś. Lalka śpiewała i mówiła. Dziś bobas, który kojarzy się z niemowlęciem - uroczo gaworzy!


Recenzja filmowa:


Bobas jest mięciutki, tylko główka, dłonie i stopy są zrobione z tworzywa, z jakiego produkowane są lalki. Reszta ciała to materiał wypełniony mięciutkim wkładem, co sprawia że lalka jeszcze bardziej kojarzy się z dzieckiem. Moja starsza córka pokochała bobasa i traktuje go, jak swojego maluszka. Przytula, karmi, usypia, bawi się z nim.


W zestawie z lalką jest poduszka, butelka i smoczek na łańcuszku. Smoczek uruchamia lalkę. Jak? Zachęcam do obejrzenia filmu!


Przyznajcie sami, że lalka jest urocza. Szkoda, że nie możecie przez ekran jej dotknąć i sprawdzić, jak mięciutka jest. Dziecko może z nią spać i nie uruchomi się przez przypadek - trzeba do tego celu użyć smoczka. To jest rewelacyjne rozwiązanie! Gdy lalka się wyłączy, żadna siła jej nie włączy. Tylko smoczek :)


Bobas jest interaktywny - gaworzy i wydaje przeróżne dźwięki, które kojarzą się z niemowlęcymi. Pogłaskany po policzku powie tata, a po brzuszku - mama. Gdy damy mu butelkę, usłyszymy odgłosy picia. Po posiłku trzeba od razu poklepać lalkę po pleckach, wtedy jej się odbije. A gdy zaczniemy lalkę lekko podrzucać, bardziej intensywnie nią ruszać - ona to weźmie za zabawę i będzie się cieszyć, śmiać i wydawać wesołe dźwięki.


Lalka jest bardzo fajnie wykonana, nie ma żadnych delikatnych elementów, o które trzeba by się obawiać. Jak już wspominałam - w doskonały sposób się ją uruchamia. Dziewczyny ją pokochały i polecają zabawę nią.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: