Nie macie pojęcia, jak cieszę się widząc, że kolejna niezwykła seria komiksowa pojawia się na rynku! Czytanie komiksów to totalnie inne wraż...

Czarolina - Klimatyczny, fantastyczny komiks

By | 10:00 Napisz komentarz

Nie macie pojęcia, jak cieszę się widząc, że kolejna niezwykła seria komiksowa pojawia się na rynku! Czytanie komiksów to totalnie inne wrażenia, odczucia i emocje, niż książki. Myślę, że zdecydowanie warto czytać komiksy. Ich wybór jest ogromny, każdy czytelnik znajdzie temat go interesujący. A ja dzisiaj pokażę całkiem nowy komiks o Czarolinie - z fantastyką w tle i mrocznym klimatem.


Recenzja filmowa:


Czarolina to nastolatka, która właśnie udała się na letni kurs o kryptydach - mitycznych i legendarnych zwierzętach. Czarolina chce zostać fantastykolożką, więc pod okiem Balzara, który poświęcił życie fantastycznym stworzeniom, nasza bohaterka będzie zgłębiać tajniki fantastyki. Nastolatka zaprzyjaźnia się z rówieśnikami, a za sprawą wydarzeń, które będą mieć miejsce w trakcie obozu - zacznie wiele się o sobie dowiadywać.


Wydarzenia, których uczniowie są świadkiem, są zaskakujące, niebezpieczne i koniecznie muszą rozwiązać zagadkę z nimi powiązaną. Inaczej to się nie skończy dobrze...


Czarolina to trochę mroczny, niezwykle klimatyczny komiks fantastyczny, po który warto sięgnąć. To pierwszy nasz komiks w takim stylu! Bawiłyśmy się przy lekturze wyśmienicie, liczymy na kontynuację i polecamy przygodę z Czaroliną.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: