W ostatnim czasie wydawnictwo Ameet wypuściło na rynek trochę potterowych nowości. Dwie z nich trafiły w nasze łapki i dziś co nieco wam o n...

Harry Potter - Książeczki z figurkami LEGO i zamkiem Hogwart

By | 18:00 Napisz komentarz

W ostatnim czasie wydawnictwo Ameet wypuściło na rynek trochę potterowych nowości. Dwie z nich trafiły w nasze łapki i dziś co nieco wam o nich opowiem. A są to zestawy idealne na prezent, z figurkami LEGO, książeczkami, a jeden ma nawet Hogwart!


Recenzja filmowa:


Zaczniemy od zestawu mniejszego, w metalowej, przepięknej puszce. W środku są cztery książeczki, cztery arkusze z naklejkami i figurka Dumbledora. Książki są niezwykle kolorowe, mają takie jakby śliskie strony, przez co myślę że wygodniej kolorować je pisakami, niż kredkami. I rozwiązywać długopisem, zamiast ołówka.


Zestaw jest na licencji LEGO, ma więc oryginalną figurkę. O dwóch twarzach na dodatek!


Część naklejek wykorzystamy w zadaniach, ale część jest do dowolnego użytku. Fajne, kolorowe, potterowe naklejki, zawsze na topie :)


Poziom trudności zadań określiłabym jako wczesnoszkolny. Duża doskonale sobie z nimi radzi, codziennie po troszku rozwiązuje, dawkując sobie tę przyjemność. Zadania z pewnością przypadną do gustu fanom Harrego.Drugi zestaw to dwie książeczki, dwie LEGO figurki i duża, dwustronna plansza - z jednej strony jest Hogwart, z drugiej ulica Pokątna. Jest to plansza trójwymiarowa, możemy ją postawić i się bawić! Zawiera elementy 3d, jak na przykład schody, czy podłogi (które trzeba przed zabawą odgiąć).Dołączone figurki LEGO mają podobnie jak Dumbledore, dwie twarze :) Możemy je zmieniać, w zależności od nastrojów bohaterów. Harry i Draco zaopatrzeni są w różdżki i miotły, na których oczywiście mogą latać! Za sprawą naszych rąk, rzecz jasna.Książeczki, podobnie jak te z pierwszego zestawu, są niesamowicie kolorowe, mają śliskie strony i pełno w nich potterowego klimatu. Bardzo nam przypadły do gustu.
www.ameet.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: